تعمیر جاروبرقی ایوانک مرکز تخصصی تعمیر جاروبرقی ایوانک

تعمیر جاروبرقی ایوانک مرکز تخصصی تعمیر جاروبرقی ایوانک تعمیر جاروبرقی ایوانک مرکز تخصصی تعمیر جاروبرقی ایوانک30 در صد تخفیف بیمه رایگان09384632349-آقای مظقری شبانه روزی کارگران مجرب تعمیر جاروبرقی محدوده ایوانک مرکز تخصصی تعمیر جاروبرقی محدوده ایوانک تعمیر جاروبرقی منطقه ایوانک مرکز تخصصی تعمیر جاروبرقی منطقه ایوانک تعمیر جاروبرقی مرکز تخصصی تعمیر جاروبرقی تعمیر جاروبرقی شرکت تعمیر جاروبرقی ادارات تعمیر جاروبرقی شرکت در ایوانک تعمیر جاروبرقی ادارات در ایوانک تعمیر جاروبرقی با نرخ اتحادیه نمایندگی مجاز تعمیرات جاروبرقی در ایوانک نمایندگی جاروبرقی در ایوانک نمایندگی جاروبرقی منزل نمایندگی مجاز تعمیرات جاروبرقی منزل تعمیرات جاروبرقی در سراسر تهران بصورت تخصصی.اعزام سرویس کار به منزل و محل شما توسط تعمیرگاه مجاز جاروبرقی نمایندگی جاروبرقی منزل در ایوانک

تعمیر جاروبرقیتعمیر جارو برقیبه سبب بیشترین سهولت و کارایی در استفاده جزء پرطرفدارترین وسایل نظافت بوده و از اجزای اصلی لوازم خانگی به شمار می آید.امروزه جاروبرقی ها با پیشرفت هایی که در زمینه ساخت لوازم خانگی حاصل شده کار نظافت خانه را به راحتی انجام می دهند با شناخت ویژگی های جاروبرقی مناسب می توان یک انتخاب مناسب داشت و امور نظافت مربوط به خانه را با سهولت هرچه بیشتر انجام داد.در اینجا سعی داریم تا شما را با ویژگی های جاروبرقی مناسب آشنا کنیم و چهشما را در امر خریدی جذاب یاری نماییم.مجموعه ای از بهترین و متنوع ترین مدل ها و برندهای سازنده جارو برقی و پاکت جارو برقی

روش نگهداری جاروبرقی چیست؟

۱)کیسه آشغال جارو را همیشه قبل از پر شدن کامل عوض کنید و فیلتر آن را لااقل دو بار در سال شست وشو داده یا تعویض کنید.

۲)بهتر است از فیلتر یکبار مصرف استفاده کنید.در غیراین صورت هنمرحله خالی کردن کیسه حتما از ماسک و دستکش استفاده کنید و این کار را در فضای باز انجام دهید.

۳)خالی کردن مخزن گرد و غبار در برخی از جاروها آسان تر است و فرد بدون دخالت و آلوده شدن دست ها با فشار دو دکمه در طرفین میله جارو می تواند گردوغبار فشرده شده را تخلیه کند.هنمرحله خرید جارو برقی این احتیاط را در نظر بگیرید.

۴)احتیاط دیگری که معمولا به آن احتیاطنمی شود پاک کردن چرخ ها و بدنه جاروبرقی با یک دستمال مرطوب است.اگر دقت کنید همیشه مقداری گردوغبار به بدنه جارو می نشیند و در صورتی که آن را پاک نکنید آلودگی ممکن است به هر جای خانه راه پیدا کند.

پارامتر های مهم برای خرید جاروبرقی چیست؟

خرید جاروبرقی یکی از اساسی ترین پارامترها هنمرحله خرید هر محصول مطابقت ویژگی های آن با نیاز کاربران است.برای مثال در محیط یک خانه خانواده ای را تصور کنید که از صدای پایین جاروبرقی خود احساس آرامش دارند تا کودک آنها در سکوت کامل استراحت کند و یا خانواده ای را تصور کنید که جاروبرقی خود را بر اساس سیستم فیلتراسیون قوی آن انتخاب کرده اند تا یکی از اعضای خانواده که دچار آلرژی یا بیماری تنفسی است احساس نارضایتی نداشته باشد.بنابراین داشتن بعضی از پارامتر ها می تواند در عملکرد جاروبرقی تاثیر بگذارد.

 1. پاکت جاروبرقی:پاکت جاروبرقی نقش مهمی در عملکرد یک جاروبرقی دارد.اگر از پاکت های خوب برای جاروبرقی خود استفاده نکنید علاوه بر آلودگی های محیط منزل و یا محل کار عمر جاروبرقی شما را کاهش می دهد.کیسه جاروبرقی در نوع یکبار مصرف و دائم در بازار به فروش می رسد.که پاکت های دائمی از نظر بهداشتی توصیه نمی شوند و به شما توصیه می شود حتما از پاکت های یکبار مصرف استفاده کنید تا عمر جاروبرقی شما بیشتر شود و محیط زندگی شما سالم تر باشد.
 2. قدرت فیلتراسیون جاروبرقی:عدم بازگشت گرد و غبارات ریز به قدرت فیلتر جاروبرقی بستگی دارد لذا استفاده از فیلتر های پیشرفته امروزه امکان به دام انداختن حجم بالاتری از مواد ریز را فراهم می آورد به گونه ای که ذرات به کوچکی 0.03 میکرون نیز با استفاده از این فیلترها به دام افتاده میزان غباراتی که در محیط پراکنده می شوند به میزان حداقلی می باشد.این قابلیت برای افرادی که عاری بودن محیط از باکتری ها و میکروب ها برایشان اهمیت زیادی دارد از جمله خانواده هایی که دارای فرزند کوچک و یا فرد سالمندی هستند بسیار مفید است.همچنین توصیه می شود افرادی که از بیماری های تنفسی رنج می برند برای سلامت خود به این احتیاط بیشتر احتیاطکنند.
 3. توان موتور جاروبرقی:توان موتور با واحد وات مشخص می شود.هرچه این مقدار بالاتر باشد جارو قوی تر و کارا تر خواهد بود.بهترین جاروبرقی به لحاظ قدرت جاروبرقی ای است که میزان توان و قدرت آن بین 1300 تا 2200 وات باشد.بهتر است از انتخاب جاروبرقی هایی با توان کمتر از1000 خودداری کنید.
 4. قدرت مکش جاروبرقی:مکش ذرات به داخل مخزن به دلیل پمپ مکش صورت می پذیرد.هرچه پمپ مکش در ایجاد خلا بهتر عمل کند قدرت مکش جاروبرقی بهتر خواهد بود.سبک طراحی جاروبرقی نیز در قدرت مکش جارو برقی تاثیر گذار است.مثلا اگر طول خرطومی بیش از حدود 2 متر شود قدرت مکش دچار افت می گردد.درز هوا از اطراف بدنه عامل دیگری در کاهش این کمیت است.بنابراین عایق بندی مناسب جارو برقی می تواند به قدرت مکش آن بیافزاید.
 5. قابلیت مکش مایعات جاروبرقی:بعضی جاروبرقی ها علاوه بر قابلیت مکش خاک و اشیای جامد امکان مکش مایعات را نیز دارند.حتی با بعضی از آن ها بنزین و روغن را نیز می توان از روی سطوح پاک کرد.به علاوه بعضی از انواع جاروها قابلیت تفکیک مایعات از جامدات را هم دارند.
 6. سطح صدا جاروبرقی:از آنجا که نظافت در هر محیط به صورت الزامی صورت می پذیرد آرامش افراد نیز مدنظر قرار می گیرد.تولیدکنندگان حرفه ای دستگاه جاروبرقی امروزه احتیاطبسیاری به میزن صدای تولیدی دستگاه دارند و یکی از ویژگی های یک دستگاه جاروبرقی با کیفیت برخورداری از سطح صدای پایین می باشد تا به راحتی در محیط های متفاوت تجاری اداری منازل و …مورد استفاده قرار گیرد.میزان صدای دستگاه با دسی بل (dB)مشخص می گردد سطح صدای 70-77 دسی بل برای جارو برقی مطلوب بوده و از نظر صدایی می توان گفت این جاروبرقی ها از سطح صدای پایینی برخوردارند.

چه نوع جاروبرقی ها تعمیر می کنیم؟

1-تعمیر جارو برقی سامسونگتعمیر جاروبرقی سامسونگ

2-تعمیر جارو برقی فیلیپستعمیر جاروبرقی فلیپس

3-تعمیر جارو برقی پاناسونیکتعمیر جاروبرقی پاناسونیک

4-تعمیر جاروبرقی پارس خزرتعمیر جاروبرقی پارس خزر

5-تعمیر جاروقی ال جی تعمیر جاروبرقی ال جی LGLG

6-تعمیر جاروبرقی سطلی

7-تعمیر جاروبرقی بوشتعمیر جاروبرقی بوش

8-تعمیر جاروبرقی ال

9-تعمیر انواع جارو برقی خانگی

بنابراین برای خرید جاروبرقی باید به شرایط حاکم بر خانه و خانواده ی خود احتیاطکنید.تا بتوانید بهترین انتخاب را انجام دهید.

چه مشکلاتی ممکن است برای جارو برقی اتفاق بیفتد؟

مشکلات زیادی که برای جاروبرقی پیش می آید راه حل های ساده ای دارند.مثال:گرفتگی حاصل از اجتماع اشیا در لوله فنری.همچنین ممکن است کابل برق موتور کلید فن برس ها و بیرینگ های موتور نیاز به تعمیر یا تعویض داشته باشد.ممکن است نیاز باشد تسمه را تعویض کنید و یا فیلتر و لوله احتیاج به تمیز کردن داشته باشند.تمامی این موارد را می توانید خودتان انجام دهید.

چطور مشکل جارو برقی را پیدا کنیم؟

 1. اگر موتور جاروبرقی کار نکرد مطمئن شوید که دستگاه به برق وصل است و گیرنده الکتریکی مشکلی ندارد.کابل برق را نیز تست کنید.موتور یونیورسال و کلید را تست کنید و هر قطعه ای که مشکل دارد را تعمیر یا تعویض کنید.
 2. اگر موتور کند کار می کند به دنبال هر گونه آشغال یا تجمع گرد و خاک به مرور زمان بگردید و در صورت وجود آن را برطرف کنید.اگر فن خراب است آن را تعویض کنید.برس های فرسوده را تعویض کنید و بیرینگ های خشک را با روغن و یا گریس سبک روغن کاری کنید و بیرینگ های فرسوده را تعویض کنید.
 3. اگر موتور متوقف می شود و دوباره کار می کند کابل برق کلید موتور و فن را تست کنید و در صورت نیاز سرویس و یا تعویض کنید.
 4. اگر موتور صدا می دهد محفظه جاروبرقی را باز کنید و کثیفی و آشغال موجود در اطراف موتور را تمیز کنید.فیلتر ها را تمیز یا تعویض کنید.تسمه خراب را جدا کرده و تعویض کنید.فن موتور را بررسی کنید و در صورت خراب بودن آن را تعویض کنید و رابط فن به شفت موتور را محکم کنید.
 5. اگر مکش جاروبرقی کافی نیست به احتمال زیاد مخزن یا کیسه آن پر شده است.در صورت نیاز آن را خالی و یا تعویض کنید.همچنین لوله فنری را از نظر انسداد چک کنید و در صورت گیر کردن یا تجمع اشیا در آن مشکل را برطرف کنید.فیلتر را تمیز یا تعویض کنید.فن موتور را چک کنید.
 6. اگر برس کرک بر روی فرش بر جا می گذارد تسمه شل شده را تعویض کنید و غلتک برس را بررسی کنید و تمیز کنید و آن ها را در جایشان تنظیم کنید و یا در صورت لزوم تعویض کنید.مسیر جریان هوا در لوله و داخل دستگاه را تمیز کنید.

چه وسایلی برای تعمیر جاروبرقی لازم هستند؟

قطعات جاروبرقی مانند لوله فنری فیلترها کیسه موتور و...در لوازم یدکی فروشی ها و یا نمایندگی برندها قابل دست یابی هستند.ابزاری که برای انجام تعمیرات احتیاج خواهید داشت عبارتند از:

مراحل تعمیر جاروبرقی چگونه است؟

باز کردن جاروبرقی ایستاده:جاروبرقی را از برق بکشید.پیچ دستگیره پایین را باز کرده و دستگیره را جدا کنید.در صورت وجود پیچ لوله کمکی را باز کنید و آن را جدا کنید.
جاروبرقی را بغلتانید و پیچ های پوشش بالایی را باز کنید.دستگاه را به سمت راست و بالا بچرخانید.تنظیم کننده های ارتفاع ر ا از سر راه بردارید و بدنه را به سمت بالا بکشید.
برای جدا کردن موتور ابتدا غلتک برس و تسمه را بردارید.پیچ هایی که کلمپ های موتور را نگه داشته اند باز کنید.مراقب باشید که به واشر در طرف دیگر موتور در هنمرحله سوار کردن دوباره موتور آسیب نرسانید.

باز کردن جاروبرقی خوابیده:جاروبرقی را از برق بکشید.لوله کیسه و فیلتر را جدا کنید.پیچ های بدنه را باز کنید و بدنه را به سمت بالا بکشید تا به موتور و اجزای الکتریکی دسترسی پیدا کنید.
برای سرویس کردن برس های موتور و یا خود موتور هر پیچی که پوشش موتور را نگه داشته است باز کنید و موتور را بیرون آورید.مطمئن شوید که واشرها را پیدا کرده و آن ها را تعویض کنید.
برای سرویس کردن غلتک برس گرد و خاک و آشغال های گیر کرده به آن را پاک کنید.پیچ های پوشش بالایی را باز کنید.دستگاه را به پهلو بچرخانید و کاور را بردارید.

سرویس کردن غلتک زیر جاروبرقی (جاروبرقی های ایستاده و خوابیده)

جاروبرقی یا دسته جاروبرقی را برعکس کنید تا به غلتک دسترسی پیدا کنید.غلتک در لبه جلوی محفظه قرار دارد.
گیره در دو انتها را جدا کرده تسمه را نیز جدا کرده و غلتک را از محفظه جدا کنید.
میله غلتک را برداشته و در صورت لزوم کلاهک انتها را جدا کرده و برس را از محفظه بیرون بکشید.
اگر برس فرسوده شده است آن را تعویض کنید.در صورت نیاز کلاهک شکسته شده را تعویض کنیدو یا کل غلتک را تعویض کنید.

تعویض تسمه جاروبرقی:یک سر غلتک زیر جاروبرقی را از محفظه جدا کنید.
تسمه را از پولی موتور شل کرده و از اطراف غلتک بیرون بیاورید.
تسمه جدید را از اطراف میله غلتک وارد کرده و در مجاور پولی های موتور قرار دهید.احتیاطداشته باشید که تسمه جدید از تسمه قبلی کوچکتر خواهد بود (نه باریک تر و نه پهن تر)زیرا تسمه قدیمی در اثر استفاده کشیده شده بود.
میله غلتک را دوباره در جای خود قرار داده و تسمه در تنظیم کنید.

تمیز کردن لوله فنری مسدود شده:لوله فنری را به خروجی جاروبرقی وصل کرده و سر دیگر نازل را به ورودی دستگاه وصل کنید.اگر نیروی هوا مواد گیر کرده در لوله را به داخل کیسه خالی نکرد لوله را از جاروبرقی جدا کنید.با دقت با شیلنگ باغبانی خشک و تمیز و یا هر وسیله مناسب دیگری را به داخل لوله بفرستید تا آشغال ها را به بیرون هل دهد.

احتیاط:اگر لوله جاروبرقی دارای رابط برقی است با مولتی متر پیوستگی آن را چک کنید.اگر جواب تست مطلوب نبود کابل و یا کل شیلنگ برقی را تعویض کنید.
حیوانات خانگی دشمن جاروبرقی هستند.موهای بدن این حیوانات به سادگی در اطراف غلتک برس به دام می افتند و لوله فنری را مسدود می کنند.اگر در خانه خود حیوان خانگی نگهداری می کنید مراقب برس و لوله فنری باشید و همیشه آن ها را تمیز کنید.

تلفن تماس فوری تعمیر جاروبرقی ایوانک مرکز تخصصی تعمیر جاروبرقی ایوانک
7/12/2024 7:34:14 PM:Published Date: